Home O mnie

O mnie

by Agnieszka Wieczorek

Dzień dobry! Nazywam się Agnieszka Wieczorek.

To ja, Twój przyszły copywriter.

Pomogę Ci osiągnąć cel, rozwinąć firmę, przyciągnąć klientów, a w konsekwencji zwiększyć sprzedaż i zyski.

Agnieszka Wieczorek

Dowiedz się o mnie czegoś więcej…

Od 2011 roku jestem blogerem, od 2015 – copywriterem. W swoim trzydziestokilkuletnim życiu pracowałam również jako administrator sieci komputerowych, informatyk, miałam także przyjemność prowadzić własny sklep internetowy oraz pracować w sądzie okręgowym. Z wykształcenia jestem inżynierem informatyki oraz magistrem administracji.

Zarówno wykształcenie, jak i wykonywane przeze mnie zawody nauczyły mnie nie tylko tego, jak radzić sobie na co dzień w stresujących i trudnych sytuacjach, ale przede wszystkim dały mi doświadczenie i nowe umiejętności związane z budową i administracją stron internetowych, pozwoliły poznać tajemnice content marketingu, sprawiły też, że niestraszne mi „załatwianie” spraw urzędowych.

Początki blogowania

Jak wspomniałam wcześniej, moje początki z szeroko pojętym „pisaniem” wiążą się z założeniem pierwszego bloga — modowego. Był on częścią kampanii mającej na celu wypromowanie prowadzonego przeze mnie sklepu internetowego, stanowiącego wówczas główne źródło mojego utrzymania. Blogowanie wciągnęło mnie na tyle, że kilka miesięcy później sklep został zamknięty, a wszystkie podejmowane przeze mnie działania miały jeden cel — stworzyć i rozwinąć własne miejsce w sieci. Przez długi czas poszukiwałam tematyki, która odpowiadałaby mi najbardziej i tak właśnie w 2015 roku „narodził się” blog Dom na obcasach, który prowadziłam do połowy 2019 roku.

I tak zostałam copywriterem

Po kilku miesiącach prowadzenia Domu na obcasach otrzymałam pierwsze zlecenia copywriterskie i od tego momentu zaczęłam myśleć poważnie o takiej formie działalności. Przez kilka lat wykonywałam zlecenia w oparciu o umowy o dzieło, jednak brak możliwości wystawiania faktur VAT był nieco uciążliwy dla kontrahentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współpracowników, na początku 2019 roku założyłam działalność gospodarczą.

Jakie usługi świadczę?

Połączyłam trzy swoje pasje: blogowanie, pisanie oraz informatykę — jestem zarówno blogerem, copywriterem, jak i zajmuję się doradztwem w tworzeniu stron internetowych i administrowaniu nimi.

Tworzone przeze mnie teksty były wielokrotnie udostępniane przez innych twórców internetowych. Do największych osiągnięć mogę zaliczyć również wyróżnienie przyznane mi przez rektora za pracę magisterską pt. “Historia i rozwój sieci komputerowych w latach 1957-2017. Wykorzystanie sieci komputerowych w sektorze administracji publicznej w Polsce“.

A prywatnie…

Poza sferą zawodową jestem zapalonym książkoholikiem, ze szczególnym uwielbieniem twórczości Agathy Christie. Kocham także podróże — zarówno te małe, jak i duże. Należę również do grona kibiców sportów motorowych — od F1, poprzez żużel, aż po MotoGP.

Zapraszam do współpracy!