Biurko stojące z elektryczną regulacją wysokości.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości jest biurkiem zazwyczaj zasilanym napędem liniowym, które z łatwością zmienia wysokość po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. Tego rodzaju biurka mają wyraźną przewagę nad biurkami z regulacją ręczną pod względem szybkości, wygody i wydajności. Zazwyczaj też kosztują więcej niż ich kuzyni obsługiwani za pomocą korby. Niemniej jednak są najlepszym wyborem do domów i biur, aby zapewnić sobie najbardziej komfortowe miejsce pracy, z dużym blatem roboczym.

 

Dzięki dużej ilości modeli regulowanych biurek o szerokim zakresie regulacji, dodatkowych zestawach i funkcjach możesz być pewien, że znajdziesz model, który będzie pasował do Twojego miejsca pracy czy mieszkania. Jednak znalezienie odpowiedniego biurka wcale nie jest łatwe. Dokonując właściwego wyboru , trzeba wziąć pod uwagę szereg cech i atrybutów biurka z elektryczną regulacją wysokości.

Najważniejsze z nich to:

-udźwig biurka,

-prędkość podnoszenia,

-stabilność,

-hałas w czasie podnoszenia,

-ergonomia,

-szerokość blatu,

-łatwość montażu,

-długość gwarancji,

-dodatkowe wyposażenie.

Zazwyczaj cena jest pierwszym kryterium, o którym myślimy kupując biurko z regulacją wysokości, nie zwracając uwagi na pozostałe elementy. Jest to oczywiście błędne myślenie, często warto dopłacić i kupić biurko z dodatkowym wyposażeniem, funkcjami, niż dokupywać osprzęt osobo. Reasumując zakup droższego biurka zawsze wychodzi taniej, niż dokupywanie poszczególnych elementów.

Droższe biurka elektryczne z tzw. klasy „premium” zwykle mają lepsza jakość wykonania, gwarancję oraz wyposażenie, z pewnością pasują do wystroju każdego domu czy apartamentu. Prawie każde biurko z regulacją wysokości z klasy „premium” zawiera cyfrowy kontroler wysokości, a wiele z nich jest wyposażonych w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i posiada dłuższą gwarancje. Biurka z tej klasy są nie tylko bardziej funkcjonalne, ale mają również lepszą estetykę. W tej klasie nie brakuje grubszych blatów drewnianych, bambusowych z pięknymi wykończeniami czy tłoczeniami. Biurka z regulowaną wysokością wykonywane są również pod indywidualne zamówienie klienta, mogą być narożne, w kształcie litery L czy U.

COMMENTS

  • Przed zakupem biurka zestawiłem sobie 3 modele, które mnie najbardziej interesowały pod względem wyposażenia, cech, gwarancji. Bardzo ułatwiło mi to dokonanie wyboru.

  • Najlepiej zanim dokonamy wyboru oglądnąć kilka modeli, sprawdzić stabilność biurka i możliwość zakresu regulacji.

  • Comments are closed.