Swoją przygodę z blogowaniem rozpoczęłam wiele lat temu — w roku 2011. Początkowo prowadziłam tematyczne serwisy związane z modą oraz kulinariami. W 2015 roku założyłam swój największy (jak dotychczas) projekt — blog lifestylowy Dom na obcasach. Przez cztery lata regularnego prowadzenia bloga nawiązałam wiele owocnych i ciekawych współprac, zarówno ze znanymi markami, jak i niewielkimi firmami stawiającymi pierwsze kroki w biznesie.

Na blogu poruszam kwestie związane z urządzaniem domu, szeroko pojętym wnętrzarstwem, sprzątaniem, gotowaniem i wieloma innymi tematami dotyczącymi życia codziennego.

Przez te kilka lat prowadzenia Domu na obcasach zyskałam wielu stałych czytelników, którzy z chęcią nie tylko zapoznają się z najnowszymi artykułami na blogu, ale również aktywnie je komentują, uczestniczą w konkursach, a także tworzą zaangażowaną społeczność w mediach społecznościowych.

Poniżej prezentuję wybrane, najpopularniejsze wpisy z bloga Dom na obcasach — zarówno będące częścią kampanii reklamowych, jak i stanowiące poradniki na tematy związane z prowadzeniem domu.

Dom na obcasach — wybrane wpisy