Home Portfolio

Portfolio

by Agnieszka Wieczorek

Mój dotychczasowy dorobek to ponad 1000 krótszych i dłuższych tekstów, które napisałam dla kilkudziesięciu klientów w ciągu 4 lat! Poznaj moje portfolio copywritera.

Trudno zebrać w jednym miejscu wieloletnią pracę, dlatego w moim portfolio copywritera przedstawię Ci wybrane, zrealizowane przeze mnie projekty, które mam nadzieję, pozwolą ocenić, czy tego właśnie szukasz.

Jak dotychczas współpracowałam z wieloma cenionymi markami i agencjami — tworzyłam zarówno treści na strony internetowe, jak i dłuższe poradniki na rozmaite tematy. Żaden z dotychczasowych kontrahentów nie zakończył ze mną współpracy po jednym projekcie. Tak naprawdę wiele z wymienionych poniżej firm to stali współpracownicy, z którymi mam zaszczyt i przyjemność pracować nadal.

Portfolio copywritera, czyli co i dla kogo napisałam

Dom na obcasach, czyli poznaj mój blog lifestylowy

Od stycznia 2015 roku do czerwca 2019 roku prowadziłam blog lifestylowy Dom na obcasach. Przez ten czas na stronie ukazało się około 600 artykułów, które były chętnie czytane oraz komentowane przez czytelników. Cztery lata tworzenia bloga zaowocowały ponad 20 000 komentarzy (!), a także wieloma współpracami zarówno z cenionymi i znanymi markami, jak i firmami stawiającymi pierwsze kroki w biznesie.

Poniżej prezentuję cztery wybrane artykuły z Domu na obcasach, które cieszyły się największą popularnością wśród czytelników bloga.